Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Odporúčané lyžiarske strediská na Slovensku

Úchvatné horské štíty, doliny zapadnuté snehom, fantastický prašan a vynikajúce služby lyžiarskych stredísk. To je Slovensko – zimný raj, snehová rozprávka, o ktorej snívajú všetci milovníci skvelej lyžovačky a zimných športov. Viac ako 1 000 lyžiarskych vlekov a 300 lanoviek najmodernejších typov, kvalitne upravené zjazdové aj bežecké dráhy, ktoré majú jedinú „chybu“. Sú také špičkové, že neviete, pre ktorú z nich sa máte skôr rozhodnúť a ktorú vyskúšať. Vysoko položené zjazdovky v Tatrankej Lomnici v nadmorskej výške až 2 000 metrov, malebné a romantické údolia Malej aj Veľkej Fatry, Snow Park na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách, Jasná a Donovaly v Nízkych Tatrách, to sú niektoré z množstva lyžiarskych stredísk, ktoré robia zo Slovenska lyžiarsku veľmoc.

Ponúkame Vám zoznam odporúčaných lyžiarskych stredísk na Slovensku:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie