Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Liptovský Mikuláš

erb

Liptovský Mikuláš je centrum turizmu, štartovacím miestom za letnými aj zimnými športmi a turistikou do okolitých Nízkych Tatier. Liptovský Mikuláš je známy nielen historickými pamiatkami, ale aj legendou o slovenskom hrdinovi, zbojníkovi Jurajovi Jánošíkovi. Centrom mesta je Námestie osloboditeľov, z ktorého možno vyraziť za blízkou židovskou synagógou, navštíviť Kostol sv. Mikuláša či nádhernú kúriu a Župný dom alebo secesnú budovu Gymnázia M. M. Hodžu na Hodžovej ulici.

Vzdialenosť od letísk:

  • Bratislava 291 km
  • Poprad 58 km
  • Košice 173 km

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie