Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Múzeum letectva Košice

nahlad

Letecké múzeum v Košiciach dokumentuje vývoj leteckej techniky od roku 1943. Nachádza sa v areáli letiska, kde pre Letecké múzeum poskytla hangáre Vojenská letecká akadémia generála Milana Rastislava Štefánika. V múzeu nájdete vyše 30 historických strojov, ale aj zbierku 18 originálnych lietadiel. Nachádza sa tu aj expozícia cestnej dopravy, kde môžete obdivovať motorové aj bezmotorové historické dopravné prostriedky.

Otváracie hodiny:

Deň Otváracie hodiny
Ut - Ne 10.00 - 17.00
Návštevu organizovaných skupín je možné dohodnúť na: 0903 747 595

Cenník:

Vstupné Cena
Základé vstupné 3,30 €
Zľavnené vstupné (Deti, dôchodcovia, študenti, EURO26) 1,50 €
Rodinná vstupenka (2 dospelí a max. 3 deti) 6,50 €
Deti (0 - 6), dôchodcovia (70+), ZŤP, ICOM Bezplatne
Fotoaparát, kamera 2,00 €

Kontaktné údaje:

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie