Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Kúpele Trenčianske Teplice

nahlad

Charakteristika:

Kúpele Trenčianske Teplice sú jedny z najkrajších a najstarších kúpeľov Slovenska ležiace v čarokrásnej prírode. Liečivá voda trenčianskych prameňov je balzamom na telo a prekrásne romantické prostredie zase na liekom na dušu. Kúpele Trenčianske Teplice ukrývajú architektonický skvost – turecké kúpele Hammam. Prekrásny parkový komplex a idylické jazierka sú priam predurčené na prechádzky a relax. Kúpele Trenčianske Teplice poskytujú dokonalý wellness, oddych v malebnom historickom prostredí a množstvo kultúrnych podujatí, ktoré sú príjemným doplnkom oddychu, na ktorý sa nezabúda.

História:

Trenčianske Teplice patria medzi najstaršie a veľmi vyhľadávané kúpele Slovenska. Prvá písomná zmienka o kúpeľoch pochádza z roku 1247.

Indikácie:

Kúpele sa špecializujú na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch a chronických reumatických ochorení.

Procedúry Popis
Elektroliečba Elektroterapia, iontoforéza, magnetoterapia, ultrazvuk
Balneoterapia Bahenné zábaly, rašelinové zábaly komplexná balneoterapia, limoplast (bahno, parafín, oleje)
Masáže Klasická a podvodná masáž
Obklady Parafínové zábaly
Pohybová liečba Kalanetika, aerobik, jóga, liečebná rehabilitácia (individuálna, skupinová), liečebný telocvik
Prírodné minerálne kúpele Uhličitý kúpeľ
Svetloliečba, teploliečba Bioptrón, horské slnko, laser, liečba polarizovaným a UV svetlom, solux
Špeciálne terapie Akupunktúra, plynové injekcie, dietoterapia, inhalácie, medikamentózna liečba
Vodoliečebné procedúry Hypertermický sedací bazén, Kneippova vodoliečba, rehabilitačný plavecký bazén, sauna, škótske streky, šlapací kúpeľ, vírivý kúpeľ

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie