Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Kúpele Sliač

nahlad

Charakteristika:

Kúpele Sliač sú známe vyše 750 rokov. Charakteristickými pre Kúpele Sliač sú travertíny, ktoré vznikajú pri vývere minerálnych vôd. Najdôležitejší a najvýdatnejší je Kúpeľný prameň. Zvyšné štyri pramene sa využívajú hlavne na bežné pitie. V kúpeľoch Sliač môžete využiť aj relaxačné a wellness služby.

Vo svete sú známe štyri kúpeľné miesta, v ktorých vyvierajú minerálne pramene prirodzenej izotermickej teploty s vysokým obsahom kysličníka uhličitého. Iba jeden z týchto prameňov sa nachádza v strednej Európe, a to v liečivých kúpeľoch na Sliači.

Indikácie:

Kúpele Sliač sú zamerané na liečbu tzv. civilizačných chorôb, predovšetkým chronických porúch obehového ústrojenstva. Liečia sa tu pacienti s chorobami vysokého krvného tlaku, artériosklerózy, stavy po reumatickom zápale srdcového svalu a chlopní, po operácii srdca a ciev. Sliač má tiež tradíciu v liečbe gynekologických ochorení.

Procedúry Popis
Elektroliečba Diadynamické prúdy, diatermia krátkovlnná, diatrón, galvanický kúpeľ, ionomodulátor, iontoforéza, pamatron, ultrazvuk, vákuumterapia
Diagnostické vyšetrenie Vstupné lekárske vyšetrenie s predpisom procedúr, špeciálne lekárske konzultácie
Masáže Klasická a podvodná masáž
Obklady Parafínové zábaly
Pohybová liečba Liečebný telocvik (skupinový)
Prírodné minerálne kúpele Uhličitý kúpeľ
Svetloliečba, teploliečba Horské slnko, solux
Špeciálne terapie Lymfatická drenáž (manuálna, prístrojová), plynové injekcie, dietoterapia, medikamentózna liečba, balneoterapia - rašelinové zábaly
Vodoliečebné procedúry Škótske streky, šlapací a vírivý kúpeľ

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie