Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Kúpele Rajecké Teplice

nahlad

Cenníky:

Charakteristika:

Po roku 1996 zásluhou nových majiteľov prešli kúpele rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zmenila kúpele na nepoznanie a vytvorila z Rajeckých Teplíc atraktívne miesto pre trávenie tak liečebných ako aj relaxačných wellness pobytov. Termálne pramene typu akratoteriem s 38°C termálnou vodou sa využívajú v balneologickom stredisku v Kúpeľnom dome Aphrodite na liečenie zápalových aj degeneratívnych chorôb pohybového ústrojenstva, kĺbov, chrbtice, nervových chorôb i chorôb z povolania. Kúpeľný dom sa stáva magnetom pre domácich a zahraničných návštevníkov, ktorého interiér je upravený v antickom štýle a dodáva mu netradičnú atmosféru pohody a luxusu. Balnelogické stredisko vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru: vodoliečba, klasické masáže, škótske streky, oxygenoterapia, uhličitý kúpeľ, manikúra a pedikúra. Kúpeľný dom ako hotelový a relaxačný komplex spĺňa všetky podmienky európskeho štandardu a patrí k najnavštevovanejším objektom z radov slovenských i zahraničných klientov – radi sa tu vracajú českí, nemeckí, rakúski, poľskí i ostatní kúpeľní hostia, ktorí vedia oceniť balneoterapiu na špičkovej úrovni, kvalifikovaný tím odborného personálu i kvalitné služby jednotlivých stredísk. V príjemnom upokojujúcom prostredí parku, okolo jazierka s fontánami a skalnými kreáciami nachádzajú klienti a návštevníci kúpeľov pohodlné ubytovanie v hotelových zariadeniach. Všetko je na dosah a blízko, sústredené okolo balneologického centra. Okrem štvorhviezdičkového hotela je ubytovanie poskytované v ďalších 6 ubytovacích zariadeniach rôznej kategórie, ktoré sú situované v blízkosti kúpeľného domu, v prekrásnom prostredí kúpeľného parku, okolo jazierka s fontánami a skalnými kreáciami.

História:

  • Začiatkom 17. storčia bolo vybudované lietavské panstvo, ktorému patrili termálne pramene a prvé stavania, z ktorých sa vyvinuli dnešné kúpele Rajecké Teplice.

Indikácie:

  • V Rajeckých Tepliciach sa liečia pacienti s niektorými nervovými chorobami, s chorobami pohybových ústrojov, niektorými duševnými chorobami a chorobami z povolania.
Procedúry  
Elektroliečba Diadynamik, diatermia, fyaction, galvanický kúpeľ, interferenčné prúdy, magnetoterapia, ultrazvuk
Diagnostické vyšetrenie Vstupné lekárske vyšetrenie s predpisom procedúr, EKG
Masáže Klasická, podvodná, reflexná masáž
Obklady Parafínové zábaly a obklady
Pohybová liečba Fitness, liečebná rehabilitácia (individuálna, skupinová), liečebný telocvik
Prírodné minerálne kúpele Uhličitý kúpeľ
Svetloliečba, teploliečba Bioptrón, laser, liečba polarizovaným a UV svetlom, solárium, solux
Špeciálne terapie Kyslíková terapia, lymfatická drenáž prístrojová manipulačná liečba, plynové injekcie, dietoterapia, inhalácie
Vodoliečebné procedúry Automatická podvodná masáž, masážny bazén, perličkový kúpeľ, rehabilitačný plávací bazén, sauna, škótske streky, šlapací kúpeľ, vírivý kúpeľ

Kontaktné údaje

  • Telefón: +421 41 5494 256
  • Fax: +421 41 5493 674
  • www.spa.sk

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie