Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Kúpele Piešťany

nahlad

Medicínske kúpeľné pobyty:

 • Komplexný kúpeľný pobyt - Kúpeľný pobyt zameraný na liečbu pohybového aparátu a reumatoidnú artritídu s odporúčanou dĺžkou pobytu 2- 3 týždne.
 • Komplexný kúp. pobyt LIGHT - Kúpeľný pobyt zameraný na liečbu pohybového aparátu a reumatoidnú artritídu s odporúčanou dĺžkou minimálne 2 týždne.
 • Kúpeľný pobyt Osteoporóza - Kúpeľný pobyt zameraný na prevenciu osteoporózy s odporúčanou dĺžkou 3 - 4 týždne.
 • Preventívny kúpeľný pobyt- Kúpeľný pobyt je určený na prevenciu ochorení chrbtice alebo prevenciu kardiovaskulárnych chorôb s odporúčanou dĺžkou pobytu 1 – 2 týždne.

Preventívne, relaxačné, rehabilitačné kúpeľné pobyty:

 • Kúpeľný pobyt „Antistress“ - Kúpeľný pobyt zameraný na elimináciu stresu s odporúčanou dĺžkou pobytu 1 – 2 týždne.
 • Kúpeľný pobyt „Štíhla línia“ - Kúpeľný pobyt je zameraný na prevenciu ochorení pohybového aparátu poškodeného nadváhou a na samotnú redukciu hmotnosti s odporúčanou dĺžkou pobytu 3 – 4 týždne.
 • Chuť Piešťan - Obľúbený kúpeľný pobyt ponúkajúci unikátne piešťanské procedúry.
 • Rehabilitačný kúpeľný pobyt - Kúpeľný pobyt je zameraný na liečbu stavov po úrazoch a operáciách pohybového ústrojenstva s odporúčanou dĺžkou pobytu 2 – 3 týždne.

Charakteristika:

Vyskúšajte aj vy liečivú silu termálnych vôd, sírneho bahna a kvalitnú lekársku starostlivosť vo svetoznámych kúpeľoch v Piešťanoch. Liečebné procedúry vám pomôžu vyriešiť zdravotné problémy, alebo slúžia ako prevencia na upevnenie zdravia.

Vo voľnom čase sa môžete venovať rôznorodým športovým aktivitám priamo na kúpeľnom ostrove alebo v jeho okolí. Pre milovníkov golfu je k dispozícii v blízkosti hotelov golfové ihrisko. Počas celého roku sa na kúpeľnom ostrove a v meste uskutočňujú koncerty, divadelné predstavenia a ďalšie kultúrne podujatia. Pobyt v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany uzdraví nielen vaše telo, ale aj myseľ.

História:

 • Kúpele Piešťany majú 200 ročnú tradíciu kúpeľnej liečby, ktorej základom sú prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno.

Indikácie:

 • Kúpele sa špecializujú na liečbu chorôb pohybového aparátu a centrálnych periférnych nervov.

Služby:

 • Kúpeľná liečba a procedúry: v kúpeľoch ponúkame viac ako 60 rôznych liečebných procedúr a metodík. Základom sú procedúry využívajúce unikátnu minerálnu vodu a liečivé sírne bahno, ktoré sa kombinujú s vodoliečbou, individuálnou a skupinovou rehabilitáciou, masážami, uhličitou terapiou, svetloliečbou, elektroliečbou, teploliečbou a ďalšími špecializovanými výkonmi a relaxačnými procedúrami.
 • Kongresové služby: Kúpele ponúkajú pre záujemcov široké možnosti organizovania kongresových služieb v 18 konferenčných priestoroch - medzinárodné kongresy, konferencie, odborné a seminárne školenia, workshopy, firemné prezentácie, obchodné rokovania, pracovné obedy, firemné stretnutia podľa požiadaviek klienta.
 • Športové možnosti: Kúpeľný ostrov ponúka širokú škálu športových možností – plávanie v termálnych bazénoch, cyklistika, turistika, nordic walking, tenisové kurty, golfové ihrisko ...
 • Golf: Golfové ihrisko v severnej časti Kúpeľného ostrova má 9 - jamiek a všetko, čo patrí ku golfovému areálu - club house s komplexnými vynikajúcimi službami, kaviareň, golfový obchod.
 • Tenis: Priamo na Kúpeľnom ostrove, nájdu hostia a návštevníci mesta dva dvorce so sezónnou prevádzkou. Dvorce majú kvalitný antukový povrch a sú plne k dispozícii kúpeľným hosťom.

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie