Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Odporúčané kúpele a aquaparky na Slovensku

Hľadáte oddych, pri ktorom sa dokonale zrelaxuje telo aj duša? Navštívte Slovensko, ktoré je na to ako stvorené. Krásna príroda v spojení s maximálnou starostlivosťou vo vychýrených svetoznámych, no niektorých aj menej známych kúpeľných mestách a mestečkách dokáže spraviť s telom a dušou divy. Úžasnú vodu pochádzajúcu zo slovenských minerálnych prameňov, liečivé bahná, silu byliniek v rukách slovenských špecialistov v spojení s modernou balneológiou objavili už mnohí návštevníci Slovenska. No nie je to len tradičné kúpeľníctvo. Dnes je to aj vo svete obľúbené wellness, ktoré sa stalo pre svoje kvalitné služby a širokú ponuku procedúr vyhľadávaným cieľom návštevníkov.

Ponúkame Vám zoznam odporúčaných kúpeľov a aquaparkov na Slovensku:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie