Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Kremnická cyklomagistrála

nahlad

Preskúmajte nádherné zákutia Kremnických vrchov na bicykli. Aj tu nájdete niekoľko vyznačených cyklotrás. Pre vytrvalcov je vhodná trasa z Banskej Bystrice do Kremnických vrchov a naspäť. Navštíviť môžete aj mesto Kremnica, kde nájdete Kremnickú mincovňou. Práve tu boli vyrazené všetky euromince so slovenskou stranou. Národná banka Slovenska má v Kremnici aj Múzeum mincí a medailí. Oboznámte sa aj vy s históriou slovenských peňazí, od najstarších dôb až po súčasnosť. Výlety do Kremnických hôr tak môžete skombinovať s poznaním historických pamiatok okolitých miest a obcí.

Cyklistické trasy:

Rozpis trasy Vzdialenosť
Kremnické Bane 4 km
Kremnica 10 km
Krahule 16 km
Kremnické Bane  
Rozpis trasy Vzdialenosť
Kunešov 4 km
Kremnické Bane 8 km
Krahule 14 km
Kremnica 20 km
Nevoľné 25 km
Ihráč 29 km
Jastrabá 34 km
Trnavá Hora  

Adresa

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie