Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Kežmarský hrad

nahlad

Kežmarský hrad stojí v centre mesta a dnes v ňom sídli múzeum. Napriek tomu, že Kežmarský hrad v minulosti viackrát vyhorel, dnes ponúka krásne, zreštaurované priestory s ranobarokovou kaplnkou. Podľa povestí v ňom dodnes straší hradná Čierna pani. Jednou z najzaujímavejších expozícií je unikátny prístroj, ktorým boli zostrojené prvé röntgenové snímky v Uhorsku. Kežmarský hrad počas leta láka divadelnými predstavenia a tajomnými nočnými prehliadkami.

Otváracie hodiny:

Sezóna Deň Otváracie hodiny
Október - Apríl Po - Pi 8.00 - 15.00 (vstupy každú celú hodinu)
  So, Ne Zatvorené (pre skupiny možnosť vopred sa objednať)
Máj Po - Ne 9.00 - 16.00 (vstupy každú celú hodinu)
Jún - September Po 9.00 - 16.00 (vstupy každú celú hodinu)
  Ut - Pi 9.00 - 16.30 (vstupy každú pol hodinu)
  So, Ne 9.00 - 16.00 (vstupy každú celú hodinu)

Kontaktné údaje:

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie