Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Kaštieľ Moravany nad Váhom

nahlad

Navštívte tento monumentálny renesančný kaštieľ v Moravanoch nad Váhom s nádherným parkom. Svojim stavebným usporiadaním sa odlišuje od ostatných renesančných kaštieľov na Slovensku. Navzájom prepojené budovy kaštieľa v Moravanoch nad Váhom vytvárajú nádvorie. Naokolo sa rozprestiera anglický park s galériou plastík od umelcov z celého sveta. Kaštieľ Moravany nad Váhom je v dnešnej dobe Domom slovenských výtvarných umelcov.

Celoročná prevádzka - exteriér kaštieľa a park sú prístupné na požiadanie na vrátnici.

Kontaktné údaje:

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie