Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Juhovýchodné Slovensko

Aquacity Poprad

Alpinka Golf Košice

Príďte si overiť svoje golfové zručnosti len 15 kilometrov od Košíc. Alpinka Golf Košice Vám ponúka 9-jamkové ihrisko, na ktorom si zároveň vychutnáte príjemné prostredie lemované potokom. Pre začiatočníkov je pripravená golfová škola a požičovňa príslušenstva.
Košice

Košice

Najznámejšie historické pamiatky nájdete v druhom najväčšom meste Slovenska, v meste Košice. Centrum mesta ponúka najväčšiu mestskú pamiatkovú rezerváciu na Slovensku. Košice okrem toho ponúkajú každoročný najstarší európsky maratón, najvýchodnejšiu gotickú katedrálu v Európe, množstvo historických pamiatok a príjemnú atmosféru.
Múzeum letectva Košice

Múzeum letectva Košice

Nenechajte si ujsť Múzeum letectva v hangároch Vojenskej leteckej akadémie generála M. R. Štefánika. Múzeum letectva v Košiciach Vám ponúka 18 originálnych lietadiel, historické dopravné prostriedky.
Múzeum V. Lofflera v Košiciach

Múzeum V. Lofflera v Košiciach

Múzeum prezentuje dielo významného košického sochára Vojtecha Löfflera. V Múzeu V. Löfflera nájdete viac ako 2000 exponátov majstrovej zbierky, zbierku ľudovej keramiky a hrnčiarstva, ojedinelú zbierku autoportrétov výtvarných umelcov.
Slovenské technické múzeum Košice

Slovenské technické múzeum Košice

Navštívte múzeum, ktoré Vám predstaví históriu techniky na Slovensku. Slovenské technické múzeum Vám ponúka doklady o vývoji techniky na Slovensku, množstvo náučných exponátov, planetárium pre fanúšikov astronómie.
Východoslovenská galéria Košice

Východoslovenská galéria Košice

Navštívte prvú regionálnu galériu založenú v roku 1951. Východoslovenská galéria Vám ponúka výtvarný život na východnom Slovensku, vyše 6400 diel, umenie Slovenska v 20. storočí.
Východoslovenské múzeum Košice

Východoslovenské múzeum Košice

Nechajte sa zlákať jedným z najstarších múzeí na Slovensku. Navštívte Východoslovenské múzeum. Východoslovenské múzeum ponúka návštevu jedného z najvýznamnejších múzeí na Slovensku, expozície histórie a umenia Košíc a okolia.
ZOO Košice

ZOO Košice

Príďte si pozrieť obyvateľov jednej zo štyroch slovenských zoologických záhrad. V ZOO Košice nájdete eurázijskú faunu a kontaktnú ZOO s domácimi zvieratami pre deti.
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie