Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Odporúčané golfové ihriská na Slovensku

Slovensko je krajina stvorená pre milovníkov a obdivovateľov golfu. Ponúka zopár plne vybavených, vynikajúcich golfových ihrísk zasadených do krásnej prírody Nízkych Tatier, ale aj pod štítmi Vysokých Tatier. Radosť z hry spojenú s relaxom možno zažiť aj v malebných zákutiach parkov s prekrásnymi historickými kaštieľmi. Svoje jamky si na prírodných, ale aj krytých golfiskách nájdu úplní začiatočníci, ale aj majstri golfového umenia. Sú skvelou príležitosťou na priateľské rozptýlenie, aktívny rodinný oddych a vynikajúcou možnosťou neformálnych stretnutí biznismanov. Golf na Slovensku ponúka jedinečné spojenie aktívneho, ale nenáročného športu so spoznávaním prírodných krás a relaxácie v špičkovo vybavených wellness centrách. Ak objavíte slovenské golfové ihriská, nájdete to, o čom ste v spojení s golfom vždy snívali.

Ponúkame Vám zoznam odporúčaných golfových ihrísk na Slovensku:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie