Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Golf Park Rajec

nahlad

Ideálnym miestom pre golfistov v blízkosti Žiliny je neďaleký rezort Golf Park Rajec. Nájdete tu 9-jamkové ihrisko, ktoré má takmer dva kilometre. Hoci Golf Park Rajec vyzerá na prvý pohľad jednoducho, veľké prevýšenia, veľa jazierok a iných prekážok z neho robia skutočnú výzvu. Všetko je pripravené tak, aby ste tu zažili tie najkrajšie golfové zážitky. V spojení s nadštandardnými službami sa Golf Park Rajec stáva ideálnym miestom pre aktívny odpočinok. V prípade zlého počasia poskytne športové a spoločenské vyžitie v príjemnom prostredí indoorový golfový klub v Žiline. Precvičte si tu svoju techniku na troch golfových simulátoroch. Súčasťou areálu je obchod s golfovými potrebami a bar s príjemným posedením pri krbe. Návštevníci určite ocenia bezprostrednú blízkosť mesta Žilina s kultúrnymi, ale hlavne spoločenskými akciami.

Otváracie hodiny:

Deň Otváracie hodiny
Po - Pia 16.00 - 19.00
So, Ne 14.00 - 19.00
Ponuka  
9 jamiek Putting range
Golfshop Golfové simulátory

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie