Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

BLACK RIVER golf park Bernolákovo

nahlad

Vychutnajte si hru golfu v naozaj nádhernom prostredí. Navštívte klub Golf Bernolákovo, ktorý je situovaný v historickom areáli s barokovým kaštieľom z 18. storočia. Golf Bernolákovo a jeho atraktívne prostredie ponúka rozmanitosť úderov, ktoré dodajú vašej hre neopakovateľný ráz. Úzke dráhy medzi nádhernými dvestoročnými stromami a množstvo pieskových prekážok ponúka veľa zaujímavých variácií a zvratov v hre. V areáli nájdete priestory na pikniky a grill party, snack bar s letnou terasou a tenisové kurty. Začiatočníci ocenia tiež cvičné jamkovisko a možnosť absolvovať golfovú školu. Zároveň si priamo na mieste môžu požičať alebo kúpiť golfovú výstroj. Výhodou tohto klubu Golf Bernolákovo je tiež iba 6 kilometrová vzdialenosť od Bratislavy, ktorá ponúka veľa možností na príjemné strávenie večera.

Ihrisko klubu Golf Bernolákovo vďaka svojej náročnosti zaujme a prekvapí aj dobrých hráčov. Rovnako vhodné je však aj pre tých, ktorý tento šport iba objavujú. Hra na tomto ihrisku bude pre vás rozhodne nezabudnuteľným zážitkom.

Otváracie hodiny:

Deň Otváracie hodiny
Po 11.00 - 16.30
Ut - Ne 9.00 - 16.30
Ponuka  
18 jamiek Putting range
Golfová akadémia Driving range
Golfshop Požičovňa golfovej výstroje a motorových vozíkov

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie