Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

GINO PARADISE Bešeňová

nahlad

Hľadáte vodný oddychový raj? Nájdete ho vo GINO PARADISE Bešeňová, len kúsok od miest Martin či Ružomberok. Kúpele Bešeňová poskytujú čarokrásne prírodné prostredie, 3 kryté a 13 vonkajších bazénov, 9 toboganov, detských šmýkačiek a whirlpoolov pod holým nebom a novú kamienková pláž s časťou aj pre nudistov. Celoročný wellness raj kúpele Bešeňová je jedinečným miestom na načerpanie energie a vitality z liečivých minerálnych prameňov. Dospelí aj deti si tu môžu oddýchnuť v ohrievanej čírej vode s teplotou od 27 do 38°C, ktorá uvoľní svaly a dokonale zregeneruje telo.

Otváracie hodiny:

Deň Čas
Po - Ne 10.00 - 21.00
Ponuka Popis
16 bazénov 3 kryté a 13 vonkajších bazénov
Vodné atrakcie vodné trysky, vodný hríb, vodná čaša, podvodné ležadlá
Wellness Inhalácie, rímsky kúpeľ, horúca fínska sauna, Kneippov kúpeľ, whirpool, tepidárium, vodná smršť, masáže, solárium, fitnes

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie