Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Dunajská cyklomagistrála

nahlad

Patrí medzi najobľúbenejšie cyklotrasy v strednej Európe a zároveň je najfrekventovanejšia cyklistická trasa v Európe. Na Slovensko dunajská cyklotrasa prechádza hraničným prechodom Berg – Bratislava. Vedie po hrádzi Dunaja cez Petržalku. Za Bratislavou nájdete hlavne korčuliarov, povrch hrádze je až po Gabčíkovo asfaltový. Dunaj sa tu riadne rozširuje vďaka Hrušovskej zdrži – súčasti vodného diela Gabčíkovo. Z Bratislavy po pravej strane rieky prechádza trasa mestskou časťou Čunovo popri areáli vodných športov.

Cyklistické trasy:

Rozpis trasy Nadmorská výška Vzdialenosť
Bratislava - Hodžovo námestie 140 m 1,0 km
Nový most 140 m 3,0 km
Prístavný most 132 m 5,5 km
Povodie Dunaja 135 m 16,0 km
Kalinkovo horáreň 131 m 22,0 km
Hamuliakovo 129 m 51,0 km
Gabčíkovo - plavebné komory 122 m  

Adresa

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie