Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Domica resort

nahlad

Domica resort leží v lone panenskej prírody Národného parku Slovenský kras, v regióne Horný Gemer. Národný park Slovenský kras v sebe skrýva mnoho krás a turistických atrakcií kultúrneho i prírodného dedičstva, zapísaných v UNESCO. Načerpajte potrebnú energiu v dokonalej súhre s prírodou. Domica Resort v sebe spája fantastický rozprávkový svet, po ktorom túžia deti, s unikátnym wellness programom pre oddych, v lone panenskej prírody Národného parku Slovenský kras.

Otváracie hodiny:

Deň Čas
Po - Ne 7.30 - 22.00

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie