Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Demänovská jaskyňa Slobody

nahlad

Demänovská jaskyňa Slobody patrí do jaskynného systému Demänovských jaskýň na severnej strane Nízkych Tatier. Demänovská jaskyňa Slobody sa nachádza medzi Liptovským Mikulášom a lyžiarskym strediskom Jasná. Očarí vás svojou bohatou sintrovou výplňou s neuveriteľnou pestrosťou farieb. Tajuplný podzemný tok Demänovky v nej vytvára nádherné jazierka, okolo ktorých nájdete aj unikátne sintrové lekná. Demänovská jaskyňa Slobody je najnavštevovanejšou sprístupnenou jaskyňou na Slovensku.

Otváracie hodiny:

Hlavná sezóna Deň Otváracie hodiny
Tradičný okruh Ut - Ne 9.00 - 16.00
Veľký okruh Ut - Ne Vstupy o 10.00, 13.00
Mimosezónne obdobie Deň Otváracie hodiny
Tradičný okruh Ut - Ne 9.30 - 14.00
Veľký okruh Ut - Ne Vstupy o 10.00, 13.00
  • Hlavná sezóna: 1.6. - 31.8.
  • Mimosezónne obdobie: 2.1. - 31.5., 1.9. - 15.11., 27. - 31.12.

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie