Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Demänovská ľadová jaskyňa

nahlad

Iba dva kilometre od Demänovskej jaskyne slobody sa nachádza Demänovská ľadová jaskyňa. Jej vchod sa nachádza v brale Bašta v severnej strane Nízkych Tatier. Demänovská ľadová jaskyňa má pôvodne sintrovú výzdobu. Pred 500 rokmi sa tu však začala vytvárať aj ľadová výplň. Spolu tak tvoria krásnu kombináciu a zaujímavý prehliadkový okruh. Navštívte aj vy túto svetoznámu jaskyňu a prebádajte všetky jej zákutia.

Otváracie hodiny:

Sezóna Deň Otváracie hodiny
Hlavná sezóna (Jún - august) Ut - Ne 9.00 - 16.00
Mimosezónne obdobie (15. - 31.5., september) Ut - Ne 9.30 - 14.00

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie