Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Odporúčaná cykloturistika na Slovensku

Slovensko je vďaka rôznorodosti povrchu a rázovitosti svojich regiónov ideálnym miestom pre cykloturistiku. Nadšencom tohto športu poskytuje dobre značené trasy pre horské, ale aj cestné bicykle. Zavedú vás na nádherné miesta a zákutia jednotlivých regiónov. Či uprednostníte mierny terén Malých Karpát pri hlavnom meste Bratislava, rôznorodé trasy na Orave, alebo strmé kopce Vysokých Tatier, cykloturistika na Slovensku bude pre vás čarovným zážitkom. Veď čo môže byť krajšie ako nádherný výhľad z vrcholov kopcov alebo vietor, ktorý pocítite vo vlasoch na pláňach či poľných cestách? Viaceré oblasti, hlavne turisticky často navštevované, ponúkajú možnosť požičania horských, trekingových, alebo cestných bicyklov. Tak ako je rôznorodé Slovensko, rozličné sú aj cyklotrasy, ktoré ho križujú. Vďaka tomu budú vaše výlety do prírody alebo za pamiatkami rozmanité, zaujímavé a vždy nové. Tak už viete, v ktorom slovenskom regióne prevetráte svoj bicykel nabudúce?

Ponúkame Vám zoznam odporúčaných cykloturistických oblastí na Slovensku:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie