Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Cyklotrasa Spišská Belá - Tatranská kotlina

nahlad

Chodník v dĺžke deväť kilometrov spája Spišskú Belú a Tatranskú kotlinu. Trasa sa začína pri Belianskych rybníkoch a pozdĺž cesty I/67 vedie až k zastávke Čarda v Tatranskej Kotline. Šírka chodníka je tri metre, je celoasfaltový a vhodný pre cyklistov i korčuliarov. V zime má aj iné využitie, napríklad pre bežeckých lyžiarov. Súčasťou chodníka sú štyri väčšie odpočívadlá s prístreškom, stolíkom a stoličkami, hneď vedľa sú umiestnené aj mapy regiónu a cyklotrasy. Výstavba bola realizovaná v rámci Pogramu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovensko. Cyklochodník je prvou etapou veľkého projektu budovania cyklotrás, ktoré by mali viesť celým podhorím Tatier.

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie