Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Čičmany

erb

Zaujíma vás slovenský folklór? Potom bude pre vás zaujímavá návšteva dedinky Čičmany. Čičmany sa preslávili svojimi nádhernými krojmi, ale aj zachovalými drevenicami, ktoré sú pomaľované bielymi vzormi. Nájdete tu aj sprístupnené národopisné múzeum v Radenovom dome. Pri návšteve obce Čičmany nevynechajte ani útulný barokový kaštieľ, ktorý sa nachádza v strede dediny. Môžete si tu vychutnať pravú slovenskú kuchyňu, alebo v ňom dokonca aj prenocovať.

Vzdialenosť od letísk:

  • Bratislava 130 km
  • Poprad 168 km
  • Košice 280 km

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie