Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Black Stork Veľká Lomnica A PGA GOLF COURSE

nahlad

Názov klubu dostal pomenovanie po čiernom bocianovi, ktorý už niekoľko rokov navštevuje Veľkú Lomnicu. Tento najväčší golfový areál na Slovensku sa nachádza na úpätí Tatier. Vďaka tomu sa budete pri hre kochať nádherným výhľadom na vysoké štíty hôr. Vychutnajte si hru na 27 jamkovom ihrisku s kompletným zázemím. V areáli Black Stork Veľká Lomnica nájdete tiež simulátor a putting green. Raritou tohto klubu je najväčšie kryté odpalisko na Slovensku, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší golfisti. Aj vaše deti môžu objavovať svet golfu v golfovom tábore a dennej golfovej škole. Pokiaľ sa budete chcieť po športovom výkone zregenerovať, navštívte wellness hotel, ktorý je súčasťou areálu. Black Stork Veľká Lomnica celoročne pre svojich klientov poskytuje kvalitné a komplexné služby. Golfový relax pod štítmi Vysokých Tatier si v klube Black Stork Veľká Lomnica určite vychutná celá vaša rodina.

Otváracie hodiny:

Deň Otváracie hodiny
Po - Ne 9.00- 16.30
Ponuka  
9 + 18 jamiek Putting green, driving range
Golfová akadémia Golfový simulátor FULL SWING
Kryté profesionálne odpalisko Požičovňa golfovej výstroje

Cenník - Golfové služby 2012 (100,25 kB)

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie