Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

BEER PALACE Restaurant & Pub Bratislava

nahlad

Charakteristika:

V bratislavskom BEER PALACE na vás čaká najlepšie pivo, najchutnejšie jedlo a najväčšia zábava. Nájdete ho priamo v historickom srdci Bratislavy, pár krokov od Hviezdoslavovho námestia. BEER PALACE ako jedno z mála miest v Bratislave ponúka tankové pivo Pilsner Urquell priamo z originálnych tankov, takže si ho môžete vychutnať v čistej, nepasterizovanej podobe. A k tomu chutné špeciality regionálnej aj medzinárodnej kuchyne. Každý týžden v piatok a sobotu na vás čaká skvelá zábava s DJ´s a každý mesiac koncerty. Program nájdete tu.

Otváracie hodiny:

Deň  
Po - Štv 08:00 - 01:00
Pia 08:00 - 03:00
So 11:00 - 03:00
Ne 11:00 - 24:00

Kontaktné údaje

Adresa

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie