Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Balneologické múzeum Piešťany

nahlad

V tomto múzeu sa oboznámite s dejinami kúpeľníctva na Slovensku. Môžete tu obdivovať rôzne kolekcie lekárskych pomôcok z 19. storočia, rôzne historické obrazy a pohľadnice a dokonca aj pozostalosti M.R. Štefánika. Balneologické múzeum zhromažďuje expozíciu archeológie a histórie Piešťan. Nájdete tu unikátne nálezy zo staršej doby kamennej, medzi ktoré patrí aj najznámejšia, 22 800 rokov stará soška Moravianska venuša (v súčasnosti uložená v Klenotnici na Bratislavskom hrade).

Otváracie hodiny:

Sezóna Deň Otváracie hodiny
Apríl - September Ut - Ne 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
Október - Marec Ut - Ne 9.00 - 12.00 , 13.00 - 16.00

Cenník:

Vstupné - rovnaké do všetkých expozícií Cena
Dospelí 0,66 €
Deti, študenti, dôchodcovia, ZŤP 0,33 €
Fotoaparát 1,66 €
Videokamera 1,66 €

Kontaktné údaje:

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie