Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Aquapark Senec

nahlad

Len kúsok od Bratislavy môžete nájsť dokonalé miesto pre oddych, Senec - kúpalisko a kúpele v jednom. Rekreačno-relaxačný vodný svet Aquapark Senec v známom areáli Slnečné Jazerá v Senci je vyhľadávanou atrakciou pre celoročný oddych detí aj dospelých v prekrásnom prostredí vyhľadávaného strediska pri Bratislave. Aquapark Senec ponúka pohodu v perličkových oddychových bazénoch, kamikadze šmýkľavky pre milovníkov adrenalínu, Tsunami štvordráhu pre preteky s priateľmi, neodolateľné Tornádo - lievik „space hole“, jedinú a najväčšiu vodnú atrakciu tohto druhu na Slovensku. Najvyšší bod veže siaha až do výšky 12 metrov, čo sa rovná úrovni 4. poschodia paneláku. Takže ak túžite zrelaxovať alebo vyskúšať si svoju odvahu - Aquapark Senec vás čaká so svojimi atrakciami a oddychom.

Otváracie hodiny:

Deň Čas
Po - Ne 10.00 - 22.00
Ponuka Popis
8 bazénov Počas letnej sezóny 13
Vodné atrakcie Masážne lavice, protiprúdy, vodné trysky, vzduchový gejzír...
SAI wellness Senec Sauny, masáže, revital room, whirpool bazény

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie