Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Aktivity

Táto malá krajina v srdci Európy vám ponúka množstvo príležitostí prežiť naozaj nezabudnuteľné chvíle. Vďaka členitosti terénu si tu na svoje prídu milovníci hôr, ale aj tí, ktorým berú dych nekonečné polia a lúky. Rozhodnete sa pre aktívny odpočinok ako je lyžovanie či cykloturistika? Alebo dáte prednosť spoznávaniu historických miest či relaxu v niektorých z kúpeľov? Vyberte si presne to, čo vám vyhovuje. Slovensko určite splní vaše očakávania.

Historické cesty

História vďaka spolužitiu národov

Historické cesty

Cesty po Slovensku zanechajú nezabudnuteľné zážitky. Nájdete tu totiž stovky historických miest, ktoré vás priam okúzlia svojou majestátnosťou. Zlákajú vás rázovité slovenské mestá a malebné dedinky. Pre tých, ktorých láka história, ponúka Slovensko množstvo zaujímavých destinácií.
Krásne mestá

Mestá kultúry a zábavy

Krásne mestá

Väčšie mestá vám sú spojením historického poznania s modernou zábavou pre všetky vekové kategórie. Ich návštevy uprednostnia hlavne mladší návštevníci. Cez deň vás očaria historické pamiatky a večer si budete užívať jedinečnú atmosféru.
Príroda a turistika

Idyla v lone slovenskej prírody

Príroda a turistika

Lákajú vás na Slovensku hory? Spoznajte ich v lete na bicykli alebo pri prechádzkach po niektorej zo stoviek turistických trás. Slovenská príroda je naozaj veľmi rozmanitá - nájdete tu nížiny s prírodnými štrkovými jazerami, ale aj veľhory so zasneženými vrcholkami.
Kúpele a aquaparky

Raj termálnych prameňov

Kúpele a aquaparky

Slovensko je tiež známe svojimi kúpeľmi a aquaparkmi, vďaka bohatým zdrojom termálnych vôd. V spojení s kultúrnym vyžitím, ktoré mnohé kúpele poskytujú, bude práve wellness alebo liečebný pobyt pre vás zaujímavou alternatívou letnej či dokonca zimnej dovolenky.
Golf

Aktívny oddych na špičkových greenoch

Golf

Pre golfových fajnšmekrov je tu golf na Slovensku. Mnohé golfové ihriská na Slovensku sú výnimočné svojou polohou v nádherných prostrediach s neuveriteľným výhľadom. Zaujmú tiež náročnosťou jednotlivých úsekov, ktoré sú výzvou aj pre profesionálnych golfistov.
Lyžovanie v srdci Európy

Lyžovanie v srdci Európy

Lyžiarske strediská na Slovensku

Spojte príchuť adrenalínu pri extrémnych zjazdoch s nadnášajúcim pocitom, ktorý vám prinesie pohľad na nádhernú okolitú krajinu. Pokiaľ vás láka niečo pohodlnejšie, užite si rodinnú zábavu - lyžovanie, ktorú vám mnohé lyžiarske strediská na Slovensku ponúkajú.
Naj Slovenska

Dedičstvo ľudstva na Slovensku

Naj Slovenska

Nájdete tu tiež niekoľko svetových „NAJ“ ako sú: najväčší drevený oltár na svete, najvýchodnejšia gotická katedrála alebo najväčší hrad v strednej Európe. To všetko vám umožnia historické cesty. Mnoho z nich stojí na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie