Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Adrenalín Centrum Liptov

nahlad

Cenník služieb:

  Cena
Rafting Belá/Váh/AVS 39 €/25 €/25 €/osoba
Paintball 25 €/osoba
Štvorkolky vyhliadková jazda 1 hod 55 €/osoba
Paragliding - klasický tandemový let 90
Termický tandemový let 110
Akrobatický tandemový let 150
Lukostreľba - 30 min. 15 €/osoba
Vzduchovky - 100ks streliva 15 /osoba
Airsoft strelnica 400 ks streliva 15 /osoba
Hydrospeed 25 /osoba
Kurz kanoistiky 33 /osoba
Skalolezenie - základný kurz lezenia 50 /osoba
Adventure golf vstup do 3 hod 7 /5 / dospelý/detský
  • PAINTBALL - V cene plný zásobník 200 ks paintball guličiek a prenájom paintball vybavenia (marker, maska, hrudníkový a chrbtový chránič, rukavice), V cene sú tiež zahrnuté aj doplnkové služby spojené s paintball hrou (čistenie markeru a masky, doplnenie vzduchu, inštruktáž pred hrou)

Charakteristika:

Vitajte na mieste, kde prežijete dobrodružstvo, veľa nezabudnuteľných zážitkov, oddych a predovšetkým príjemne strávený čas. Je to Adrenalín Centrum Liptov. Ponuka športových aktivít je naozaj veľmi široká. Zastúpenie majú okrem vodných športov aj aktivity na zemi a nechýbajú ani aktivity vo vzduchu. Príďte a vyskúšajte si rafting alebo hydrospeed na divokej vode, zahrajte si obľúbenú hru paintball s priateľmi, kolegami na paintball ihrisku, zalietajte si v škole paraglidingu, alebo vyskúšajte novú a príjemnú zábavu pre celú rodinu ADVENTURE GOLF. V areáli si tiež zajazdíte na štvorkolkách, alebo sa môžete vydať na vyhliadkovú jazdu do okolitých terénov a spoznať pri tom krásy regiónu Liptov. Vaše strelecké schopnosti sa preveria na strelnici pri lukostreľbe, airsofte alebo streľbe zo vzduchovky.

  • ADVENTURE GOLF - viac info nájdete tu

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie